Defabrik | multimédia, design, reklama | audiovizuální a výtvarná tvorba

AUDIO, SOUND DESIGN

Skládáme hudbu pro video a film, vytváříme zvukové efekty a jingly. Naši hudbu již znají a používají tisíce filmařů a videotvůrců z celého světa, jelikož spolupracujeme  s věhlasnými hudebními databankami. Nedávno jsme také spustili svou vlastní databanku Musicforvideo.org. Pokud hledáte hudbu do AV projektu, můžete ji najít na níže uvedených platformách, případně vytvoříme unikátní hudbu (či zvukové efekty) přímo pro váš projekt. 

smoke_back_compress.jpg

S naší licencí můžete hudbu používat doživotně, v komerčních i nekomerčních projektech a kolikrát budete chtít. Najít zde můžete také zvukové efekty. Licence jedné skladby stojí pouze 12 €. Pokud si ovšem zakoupíte roční předplatné, dostanete volný přístup k jakékoli skladbě a k jakémukoli balíčku zvukových efektů za pouhých €35 na rok. 

smoke_back_compress.jpg
náhled mfv na defa.jpg

Rozsáhlou kolekci našich hudebních počinů můžete najít také na jedné z nejžádanějších a nejrychleji rostoucích hudebních bank dneška Artlist.io. Stejně tak můžete na tomto webu nalézt v sekci SFX také naše zvukové efekty.

smoke_back_compress.jpg
artlist_tomas_herudek.jpg

JINGLY, ZNĚLKY, VOICEOVER

Nahráváme také mluvené slovo a voiceover. Nabízíme pomoc také při ozvučení vašeho filmu/videa zvukovými efekty. Můžeme pro vás také vytvořit zvukové logo, nebo-li jingle.

Tomas Herudek, defabrik.cz, musicforvideo.org, artlist.io

AUDIO SLUŽBY

- autorská hudba, sound design, zvukové efekty

- voiceover, jingly, znělky

- hudba pro video a film

- hudba na zakázku, mluvené slovo

- koncept reklamní a propagační kampaně

- hudební databanky (musicforvideo.org, artlist.io)

  • DEFABRIK facebook
  • DEFABRIK Linkedin
  • DEFABRIK Instagram
  • DEFABRIK youtube
defabrik.cz logo