AUTORSKÁ HUDBA

Skládáme hudbu pro video a film, vytváříme zvukové efekty a jingly, spolupracujeme se sólovými umělci a kapelami. Naši hudbu již znají a používají tisíce filmařů a videotvůrců z celého světa díky spolupráci s věhlasnými hudebními databankami Artlist.io i Audiosparx.com. Nedávno jsme také spustili svou vlastní databanku Musicforvideo.org

Pokud jste videotvůrce a hledáte hudbu do svého A/V projektu, můžete ji najít na níže uvedených platformách. Vytvoříme unikátní hudbu (či zvukové efekty) pro Váš projekt. 

Stránky_baner_mfv.png
Stránky_baner_artlist.png
Stránky_baner_audiosparx.png

CENÍK

Ceny licencí již vytvořené hudby na naší databance Music for video se pohybují od 10 - 20 Euro

(cca od 250 Kč do 500 Kč). Je zde také možnost zakoupení různých kolekcí, které ještě snižují cenu jednotlivých songů na zlomek původní ceny. S naší licencí můžete hudbu používat doživotně, v komerčních i nekomerčních projektech a kolikrát budete chtít. 

Cena hudby/zvukových efektů na míru se pohybuje od 3 000 Kč do 15 000 Kč za skladbu/projekt, záleží na náročnosti a délce skladby, stejně tak, jako na exkluzivitě (výhradním či nevýhradním použití). Pro přesnější kalkulaci nás prosím kontaktujte a sdělte nám Vaši představu.

Jingle - od 2000 Kč do 6000 Kč

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

Bc. TOMÁŠ HERUDEK
+420 604 166 469
tomas.herudek@gmail.com

Tvůrčí skupina DEFABRIK  |  Multimédia, design, reklama  |  www.defabrik.cz

Reklamní agentura a grafické studio, multimediální studio. Grafický design. Propagace. Logo a firemní identita. Webové stránky defabrik.cz
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • YouTube Social  Icon