• Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Twitter Social Icon

Tvůrčí skupina DEFABRIK - multimediální a výtvarná tvorba  |  Reklama a propagace  |  www.defabrik.cz   |   info@defabrik.cz  

DESIGN

V rámci designu nabízíme nejen grafické a propagační služby, ale i malířské práce a výrobu dekorací. Vytváříme loga a návrhy propagačních materiálů, stejně tak jako interiérové dekorace, reklamní objekty a nejrůznější řemeslné estetizace. 

 

GRAFIKA / PROPAGACE / REKLAMA

- reklamní a propagační materiály (loga, vizitky, letáky, plakáty, bannery, web)

- návrh a koncepce reklamních a propagačních kampaní

- návrh a zajištění výroby reklamních a propagačních produktů

- návrh designových řešení

Pro firmy a obchodní subjekty využíváme principů čistého a funkčního designu, zatímco u kapel a interpretů sázíme na dramatičtější a výraznější estetiku inspirovanou výtvarným uměním.

POTISK TEXTILU / MERCHANDISE

CENÍK + ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY

1/2
NABÍDKA GRAFICKÉ SPOLUPRÁCE
Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, můžete využít nejen jednotlivých grafických služeb, ale i cenově zvýhodněných balíčků, které obsahují nejčastější výstupy a produkty reklamního a propagačního charakteru.
ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY + CENÍK
DEKORACE, MALBA A ESTETIZACE

 

Součástí naší práce je také ruční prostorová tvorba dekorativního a reklamního charakteru. Vytváříme např. cedule, sochy, reliéfní výzdoby, kulisy a další trojrozměrné objekty. Ať už chcete ozvláštnit svůj podnik nebo firemní prostory, můžeme zrecyklovat váš odpadní materiál a vytvořit z něj originální dekorace. 

- návrh a výroba interiérových a exteriérových dekorací

- návrh a výroba reklamních a propagačních objektů 

- dekorování vašich výrobků a obchodních či soukromých prostor

- návrh a výroba dekorativních obrazů

- výroba kulis a předmětů scénografie

- recyklace, výroba z odpadu

- výroba fotoobrazů a grafik pro tisk na plátno

CENÍK A ZÁKLADNÍ INFORMACE

1/2
MALBA NA ZAKÁZKU

Nástěnná malba a malované dekorace mohou být výrazným prvkem interiéru i exteriéru. Postaráme se o kompletní výmalbu vašich komerčních či soukromích prostor.  Vyzdobíme váš podnik, stylově přemalujeme nevzhlednou zeď a zkrášlíme váš obývací pokoj. V rámci dekorativních prvků využíváme také nejrůznější struktury, reliéfy a industriální povrchy. Inspirací je nám nejen klasická malba, ale i graffiti a street art.

- venkovní i vnitřní dekorativní malba
- nástěnná malba, velkoformátová malba - mural
- designová výmalba
- malované dekorace (cedule, ukazatele, obrazy)
- písmomalířství 
TISK NA PLÁTNO / OBRAZ NA ZAKÁZKU
INTERIÉROVÉ DEKORACE
CENÍK

1/2
RECYKLACE A TVORBA Z ODPADU

Recyklujeme starý použitý materiál a oživujeme zastaralé a poškozené předměty. Díky tomuto procesu jsme schopni vytvořit z vašeho nepoužívaného materiálu sochu či reklamní objekt, který ozvláštní prostředí vaší firmy. Můžeme vdechnout život předmětům, které ve většině případů končí v kontejneru

TIP: Nejideálnějším materiálem je dřevěný, plastový a elektronický odpad (starý nábytek, odřezky, plastové trubky, staré elektronické zařízení, klavesnice, myši apod). Z takového materiálu jsme schopni vytvořit sochy, reklamní produkty, obrazy, interiérové dekorace, sošky, stojany a další.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

 

MgA. MARTIN SNĚHOTA
+420 776 264 993
info@defabrik.cz