DESIGN

Vytvoříme Vám firemní identitu, logo, webové stránky, tiskoviny, reklamní a propagační materiály, grafiku pro sociální sítě, prezentace a další. V rámci designu nabízíme nejen grafické a reklamní služby, ale i výtvarné práce a výrobu dekorací.

GRAFIKA, REKLAMA, PROPAGACE
- logo, firemní identita, webové stránky

- reklamní a propagační materiály (vizitky, letáky, plakáty, bannery, roll-upy atd).

- návrh a koncepce reklamních a propagačních kampaní

- návrh designové výmalby

Pro firmy a obchodní subjekty využíváme principů čistého a funkčního designu, zatímco u kapel a interpretů sázíme na dramatičtější a výraznější estetiku inspirovanou výtvarným uměním. 

IDENTITA, TISKOVINY, WEBOVÁ GRAFIKA
Vyslechneme si Vaše zadání, připravíme možnosti realizace, kalkulaci, návrhy a vizualizace, finální a tiskové soubory.... Postaráme se o kompletní grafický servis. Vytvoříme Vám logo, vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy, vouchery, poukazy, samolepky, plachty, bannery, roll-upy, webové stránky, webové bannery, grafiku pro sociální sítě, ilustrační materiály, ilustrace, volné grafiky, booklety a další. Věnujeme se také přípravě reklamních a propagačních kampaní. Od koncepce až po zajištění výroby.

1/1
IDENTITA, TISKOVINY, WEBOVÁ GRAFIKA
Vyslechneme si Vaše zadání, připravíme možnosti realizace, kalkulaci, návrhy a vizualizace, finální a tiskové soubory.... Postaráme se o kompletní grafický servis. Vytvoříme Vám logo, vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy, vouchery, poukazy, samolepky, plachty, bannery, roll-upy, webové stránky, webové bannery, grafiku pro sociální sítě, ilustrační materiály, ilustrace, volné grafiky, booklety a další.
Vysoká Škola Báňská / VŠB-TUO / Propagační kampaň, grafika. propagace, reklama
Nábytek Baránek / logo, firemní identita, letáky, vizitky, kuchyně, dveře
Utopy, Utopystore, Legíny - Grafika pro firmu Utopy, letáky, roll-up, bannery, stánek, krabice, design

1/1
Booklet pro BFD

1/1

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

 

Probereme s Vámi zadání a navrhneme nejideálnější řešení. Připravíme kalkulaci, připravíme podklady a pustíme se do toho... 

DESIGN / GRAFIKA / DEKORACE

MgA. MARTIN SNĚHOTA
+420 776 264 993
info@defabrik.cz

Tvůrčí skupina DEFABRIK  |  Multimédia, design, reklama  |  www.defabrik.cz

Reklamní agentura a grafické studio, multimediální studio. Grafický design. Propagace. Logo a firemní identita. Webové stránky defabrik.cz
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • YouTube Social  Icon