top of page
DEFA_LOGO-pruhlednost95_MENSI_edited.png

MALBA NA ZAKÁZKU, VÝROBA DEKORACÍ

Součástí naší práce je také malířská a prostorová tvorba dekorativního a reklamního charakteru. Vytváříme např. nástěnné malby, obrazy, cedule, sochy, reliéfní výzdoby, kulisy a další trojrozměrné objekty. Pomůžeme Vám vyzdobit Vaši prodejnu či obchodní prostory. Můžeme také zrecyklovat váš odpadní materiál a vytvořit z něj originální dekorace.

INTERIÉROVÁ A EXTERIÉROVÁ TVORBA

V roce 2018 a 2019 jsme se zúčastnili dvou zahraničních projektů na tropických ostrovech v Indickém oceánu. V prvním případě šlo o téměř tříměsíční africkou misi na ostrově Zanzibar, kde jsme se s dekoratérem SMEK.CZ podíleli na výrobě dekorací pro hotelový resort. V druhém případě šlo o dvouměsíční kočovnou cestu po ostrově Srí Lanka, během které jsme vytvářeli reklamní a nástěnné malby v hotelových zařízeních ve městěch Galle, Tangalle, Mirissa a Ambalantota.

Vyslechneme si vaše zadání, prohlédneme si prostory a připravíme návrhy a vizualizace. Vymyslíme design výmalby tak, aby zapadl do vašeho interiéru či exteriéru. Od klasického písmomalířství až po graffiti a to na plátně i na zdi.

DESIGNOVÉ VÝMALBY

SLUŽBY

- návrh a výroba interiérových a exteriérových dekorací

- malba na zakázku, designová výmalba, písmomalířství

- návrh a výroba dekorativních obrazů

- výroba kulis a předmětů scénografie

- recyklace, výroba z odpadu

bottom of page