PRODUKCE

Produkty naší práce mají mnoho podob. Jde o soubor několika reklamních, organizačních, kulturních a řemeslných odvětví, které spolu různě propojujeme dle individuálních potřeb:
 
cooltour.jpg

Součástí naší práce je také malířská a prostorová tvorba dekorativního a reklamního charakteru. Vytváříme např. nástěnné malby, obrazy, cedule, sochy, reliéfní výzdoby, kulisy a další trojrozměrné objekty. Pomůžeme Vám vyzdobit Vaši prodejnu či obchodní prostory. Můžeme také zrecyklovat váš odpadní materiál a vytvořit z něj originální dekorace. 

Postaráme se Vám o vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy, vouchery, poukazy, pohlednice, samolepky, plachty, bannery, roll-upy, fotoobrazy, ilustrační materiály, obálky, diplomy, etikety, šablony, kalendáře, ilustrace a další. Od roku 2013 zajišťujeme také potisk textilu technikou sítotisku. Můžeme pro vás vytvořit nejen trička, mikiny a plátěné tašky, ale např. i kuchařské rondony či pracovní oblečení. Ať už jde o trička firmy nebo kapely, nabídneme vám textil, připravíme grafiku a postaráme se o realizaci. Sítotisk zajišťujeme v sériích od 30 ks, tzn. např. 10 triček, 15 plátěných tašek a 5 mikin. Napište nám vaší představu a my připravíme kompletní řešení a kalkulaci. 

V roce 2018 a 2019 jsme se zúčastnili dvou zahraničních projektů na tropických ostrovech v Indickém oceánu. V prvním případě šlo o téměř tříměsíční africkou misi na ostrově Zanzibar, kde jsme se s dekoratérem SMEK.CZ podíleli na výrobě dekorací pro hotelový resort. V druhém případě šlo o dvouměsíční kočovnou cestu, během které jsme vytvářeli reklamní a nástěnné malby v hotelových zařízeních ve městěch Galle, Tangalle, Mirissa a Ambalantota. Na základě zkušeností a zážitků z dané destinace vytváříme dokumentární fotografie, cestovatelské přednášky a grafické materiály pro tisk na plátno.
Pro více informací rozklikněte vybranou sekci, prosím:                    ZANZIBAR    SRÍ LANKA
vystava_pruh.jpg
Od roku 2007 jsme se organizačně i programově podíleli na nejrůznějších koncertech, festivalech, přehlídkách a dalších kulturních akcích. Nejen jako organizátoři či produkční, ale i jako interpreti a vystupující. Od graffiti jamů, koncertů a multižánrových festivalů až po módní přehlídku. V rámci autorské tvorby vystavujeme svá díla na samostatných a kolektivních výstavách. Většina těchto výstav probíhá v České republice, ale máme za sebou také účast na výstavních projektech v Polsku a Německu. Můžeme se postarat  o instalaci vaší výstavy a to jak výtvarné, tak i reklamní. Pomůžeme vám nejen organizačně, ale i programově a to i s audiovizuálním záznamem celé akce.

LOGO, TISKOVINY, WEBOVÉ STRÁNKY,

DEKORACE, GRAFIKA, MALBA

PRODUKCE

MgA. MARTIN SNĚHOTA
+420 776 264 993
info@defabrik.cz

Tvůrčí skupina DEFABRIK  |  Multimédia, design, reklama  |  www.defabrik.cz

Reklamní agentura a grafické studio, multimediální studio. Grafický design. Propagace. Logo a firemní identita. Webové stránky defabrik.cz
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • YouTube Social  Icon