• Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Twitter Social Icon

Tvůrčí skupina DEFABRIK - multimediální a výtvarná tvorba  |  Reklama a propagace  |  www.defabrik.cz   |   info@defabrik.cz  

PRODUKČNÍ A ORGANIZAČNÍ PRÁCE

Příprava každé kulturní či reklamní akce je spojena s množstvím potřebných kroků. Logistika, příprava propagačních materiálů, příprava doprovodných textů, příprava programu, vytvoření zázemí pro vystupující i návštěvníky, zajištění zvukaře a pódia, záznam akce.... Je toho opravdu hodně. Pokud potřebujete posílit váš organizační tým nebo zajistit dílčí kroky, můžete se na nás obrátit.  

1/1

ORGANIZACE A PRODUKCE

Zkušenosti máme nejen z vlastní hudební a výtvarné produkce, ale i z předešlých zaměstnaneckých poměrů a studentských projektů jako např.:
Organizační spoluúčast při přípravě výstav: 
Milan Knížák, Vladimír Houdek, Josef Lada, Radek Andrle, Jaroslav Koléšek, Ondřej Durczak, Michaela Spurná, Jindřich Buxbaum, Miroslav Brooš a další.
Technická výpomoc, pomocné organizační práce, učinkování:
Festival ART JAM Bolatice, Malamut Performance Festival Ostrava, Music Art - High ve Slezsku, Ostravský Majáles, Festival Hafest, Galerie Čekárna, Bezručova Opava, Opavská Muzejní Noc a další.

5 LET JSME SPOLUORGANIZOVALI MULTIŽÁNROVÝ FESTIVAL ART JAM

ZAJIŠTĚNÍ PROGRAMU VAŠÍ UDÁLOSTI

Jelikož se v kultuře pohybujeme již delší dobu, můžeme vám zajistit nejrůznější představení, exhibice, přednášky a další kulturní program chystané události: 
- graffiti jam (několik malujících umělců)
- koncerty
- cestovatelské přednášky
- výtvarný workshop
- výstavy
- akrobatické exhibice (parkour a freerun)

ÚČAST V REKLAMĚ DULUX

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

DESIGN / PRODUKCE

MgA. MARTIN SNĚHOTA
+420 776 264 993
info@defabrik.cz