VIDEO

Můžeme vám nabídnout kompletní zpracování reklamy, sestřihu, aftermovie, videoklipu, rozhovoru, či dokumentu. A to od scénáristických a produkčních prací, přes kameru (včetně možnosti natáčet pomocí dronu), hudbu na míru, zvukový design (veškeré služby nahrávacího studia), až po střih, grafiku a animaci.
Kontaktujte nás a řekněte nám Vaši představu o videu, které poptáváte. Domluvíme se na reálném rozpočtu a následně video zpracujeme. Během postprodukce připravíme návrhy hudby a střihu, a budeme s Vámi konzultovat průběh prací. 
ZAJIŠŤUJEME KOMPLETNÍ MULTIMEDIÁLNÍ SERVIS
Kontaktujte nás a řekněte nám vaši představu o videu, které poptáváte. Domluvíme se na reálném rozpočtu a následně video zpracujeme. Během postprodukce připravíme návrhy hudby a střihu, abyste měli představu o průběhu prací. 

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

 

Probereme s Vámi zadání a navrhneme nejideálnější řešení. Připravíme kalkulaci, připravíme podklady a pustíme se do toho... 

VIDEO / FOTO

ONDŘEJ KUTAŠ
+420 734 817 769
defafoto@email.cz

AUDIO / VIDEO

Bc. TOMÁŠ HERUDEK
+420 604 166 469
tomas.herudek@gmail.com

Tvůrčí skupina DEFABRIK  |  Multimédia, design, reklama  |  www.defabrik.cz

Reklamní agentura a grafické studio, multimediální studio. Grafický design. Propagace. Logo a firemní identita. Webové stránky defabrik.cz
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
  • YouTube Social  Icon